Föremål som liknar matta rya
5075 Matta
Ryamatta, 160x230 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 2 oktober 2023
7081 Matta
Ryamatta 83x133cm
Såld: 500 kr
Såldes den 4 september 2023
6323 Matta
Rya, 116x202
Såld: 100 kr
Såldes den 30 januari 2023
9273 Matta
Rya, Monogramsignerad 1940,120x200 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 26 september 2022
5116 Matta
Rya, 73x145 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 22 november 2021
5117 Matta
Rya, 92x160 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 22 november 2021
3198 Matta
Rya, 170x230 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 12 april 2021
2419 Matta
Ryamatta, 170x230 ca
Såld: 400 kr
Såldes den 3 september 2018
6312 Matta
Ryamatta, 50/60-tal, 126x169
Såld: 100 kr
Såldes den 23 april 2018